logo
bg

NAPRAWA KOMPUTERÓW WIELICZKA

Dodane przez GSERWIS | 14/01/2018

Naprawa laptopów Kraków, małopolskie

Godny polecenia serwis komputerowy WIELICZKA

Komputery stacjonarne są coraz mniej popularnymi urządzeniami, dzieje się tak pod wpływem zainteresowania konsumentów laptopami oraz innymi podręcznymi urządzeniami, które są mobilne i można je zabrać ze sobą, gdzie tylko zechcemy. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że modułowa budowa współczesnych komputerów PC umożliwia bardzo szybką naprawę. Rynek oferuje ogromną ilość części zamiennych, które dają nam możliwość szybkiej diagnozy, który z elementów zawodzi. Koszty naprawy komputera stacjonarnego są niższe, niż koszty naprawy laptopów przez liczne części zamienne. Jednocześnie czas naprawy komputerów w naszym serwisie w Wieliczce również się skraca.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ G-SERWIS?

Jako serwis oferujemy bezpłatną diagnozę oraz naprawę w ekspresowym tempie. Oferujemy także atrakcyjne ceny naprawy i serwisu komputerów. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja naszych klientów, w związku z czym zapewniamy gwarancję od 3 do 12 miesięcy po naprawie. Nasi technicy posiadają bogate doświadczenie i kwalifikacje, co jest gwarantem wysokiej jakości naszych usług. Nasz zespół w Wieliczce specjalizuje się w instalacji systemów operacyjnych, w zabiegach konserwacyjnych, w wymianach podzespołów, past termo-przewodzących, w rozbudowie, optymalizacji oraz konserwacji jednostek centralnych. Usuwamy także wirusy i inne zagrożenia, które uniemożliwiają bezpieczną pracę na naszym sprzęcie. Dodatkowo zajmujemy się także odzyskiwaniem danych z dysków oraz kart SD. Jeśli masz nietypowy problem, o którym nie wspomnieliśmy, skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy!

Zapraszamy do naszego serwisu komputerów mającego siedzibę w Wieliczce lub do kontaktu używając naszego formularza kontaktowego.