logo
bg

NAPRAWA LAPTOPÓW KRAKÓW

Dodane przez GSERWIS | 01/02/2018

Naprawa laptopów Kraków, małopolskie

Dobry serwis laptopów w pobliżu Krakowa

Na awarię laptopa nigdy nie ma odpowiedniej pory. Chyba każdy z nas choć raz w życiu przeżył ten moment, w którym na gwałt musiał wykonać daną pracę na swoim sprzęcie, a on zawiódł i nie pozostawił nic, poza ogromnym zawodem i złością.

W takim wypadku możemy się poddać i odejść od laptopa z żalem, bądź czym prędzej zabrać go pod pachę i przynieść do naszego serwisu niedaleko Krakowa, gdzie naprawimy Twój sprzęt niemalże w błyskawicznym tempie! Bezpłatnie przeprowadzimy wstępną diagnozę zepsutego laptopa oraz naprawimy go, nawet w beznadziejnym przypadku, w którym nasza konkurencja rozłożyłaby ręce. Oferujemy atrakcyjne ceny naprawy i serwisu laptopów. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja naszych klientów, w związku z czym zapewniamy gwarancję od 3 do 12 miesięcy po naprawie. Nasi technicy posiadają bogate doświadczenie i kwalifikacje, co jest gwarantem wysokiej jakości naszych usług. W ramach naprawy laptopów w Krakowie zajmujemy się również odzyskiwaniem danych z dysków oraz kart SD.

Jeśli widzisz, że coś nie tak jest z Twoim laptopem, to zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy i ustalenie usterki do 3 dni roboczych (z reguły jeden dzień). Nasi serwisanci radzą sobie zazwyczaj z problemami, które inne serwisy określają jako beznadziejne. O jakości naszych usług świadczy ponad 100 pozytywnych opinii umieszczonych pod wizytówką naszej firmy. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowo G-SERIS i mogą Państwo zapoznać się z naszym profilem i opiniami zamieszczonymi przez naszych klientów.

NAJCZĘSTSZE PROBLEMY:

Najczęstsze problemy, z którymi zgłaszają się do nas nasi klienci to wymiana klawiatur, dysków twardych, matryc, uszkodzonych płyt głównych. Naszą specjalnością jest również konserwacja, czyszczenie oraz wymiana past termo-przewodzących. Bardzo częstym problemem jest także naprawa zawiasów laptopa, które wraz z wiekiem laptopa niestety się luzują oraz uniemożliwiają nam komfortową pracę przy naszym sprzęcie.

Zapraszamy, naprawa laptopów Kraków GSERWIS! Możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego