logo
bg

Wymiana gniazd w laptopach

Dodane przez GSERWIS | 05/02/2018

Wymiana gniazd w laptopach

Wymiana gniazd w laptopach - Poradnik

Gniazda w laptopach są przez nas używane niemalże w trakcie każdej pracy wykonywanej na naszym sprzęcie. Gniazda zasilania, gniazda jack, gniazda USB oraz pozostałe, które służą nam do podłączania urządzeń peryferyjnych są w ogromnym stopniu narażone na uszkodzenia. Bardzo niewiele potrzeba, by doprowadzić je do awarii. Najczęstszym objawem uszkodzonego gniazda, to przerywanie ładowania. Z tym problemem zmaga się wiele osób, jest to niezwykle rozpraszające, gdy w trakcie pracy nasz sprzęt wariuje i nie daje nam możliwości skupienia. Następstwem takiej usterki może być przerywanie zasilania, co może doprowadzić do utracenia niezapisanych przez nas efektów pracy. Kolejnym objawem może być brak dźwięku we wbudowanych głośnikach, chociażby przez wyłamanie wtyczki od słuchawek, która pozostała w gnieździe. Przerywanie dźwięku w słuchawkach również może być spowodowane uszkodzeniem gniazda jack. Przykładem na uszkodzone gniazdo USB może być wyłączanie się laptopa, bądź jego restartowanie.

Czasem zdarza się także, że z naszego laptopa wyczuwamy zapach spalenizny, który może być przyczyną nagrzewania się się wtyczki zasilacza oraz gniazda. Gdy zdarzy nam się uszkodzić gniazdo i wpadło nam ono do środka obudowy, bądź jest wyłamane lub ułamany jest bolec, niezbędna będzie wymiana gniazd w laptopach. Próba naprawy awarii, na przykład poprzez lutowanie starego gniazda nie jest w tym wypadku najlepszym pomysłem, gdyż w konsekwencji możemy sobie zaszkodzić. W przypadku ponownej usterki może to skutkować uszkodzeniem płyty.

POTRZEBUJESZ SERWISU?

Też masz problemy z gniazdami w swoim latopie ? Poszukujesz profesjonalnego serwisu związanego z naprawą laptopów? Jesteśmy bardzo blisko Ciebie, oferujemy tanie i szybkie usługi, utalentowaną kadrę i fachową, bardzo szybką pomoc. Do tego nawet roczna gwarancja na Twoje urządzenie. Czego chcieć więcej? Zapraszamy do naszego serwisu w Wieliczce!

Możesz się z nami skontaktować poprzez nasz formularz kontaktowy bądź telefoniecznie pod numerem 517795953.